Reklama

Wyszukaj w serwisie

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze

CLP-B to obecnie jedno z największych akredytowanych laboratoriów badawczych w kraju. Szeroki wachlarz badań jest poparty działalnością dodatkową, ściśle korelującą z prowadzonym profilem działalności, tj.: działalność rzeczoznawcza, inspekcyjna, wykonywanie ocen i ekspertyz, organizacja badań biegłości, produkcja materiałów odniesienia.

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zostało utworzone w wyniku restrukturyzacji sfery usług badawczych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej S.A. Powstało z przekształcenia laboratoriów chemicznych i węglowych funkcjonujących w strukturach GK JSW. CLP-B Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sytuacja na rynku usług laboratoryjnych w Polsce rozwijała i rozwija się dynamicznie. Aby na tym trudnym i wymagającym rynku się utrzymać, należało przekonać potencjalnych klientów do swoich kompetencji i jakości świadczonych usług. Dla wielu potencjalnych klientów usług laboratoryjnych najważniejszym pytaniem, a może wyzwaniem, było znalezienie rzetelnego i wiarygodnego wykonawcy badań, który będzie swego rodzaju partnerem i wsparciem w procesie badawczym.

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników

Dzięki rejestracji zyskasz dostęp do:

  • wybranych artykułów merytorycznych związanych z praktycznymi aspektami funkcjonowania laboratoriów
  • bieżących informacji na temat nowości w branży laboratoryjnej
  • wydań 'Laboratorium - Przeglądu Ogólnopolskiego' w wersji online
  • wywiadów z przedstawicielami świata nauki i biznesu
  • informacji o tym, jak funkcjonują referencyjne placówki badawczo-rozwojowe
  • kalendarium najważniejszych wydarzeń w branży
Wykup dostęp

Logowanie

Relacje

Poznaj nasze serwisy