Reklama

Wyszukaj w serwisie

XI Kongres Technologii Chemicznej

sprawdź szczegóły

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XI Kongresie Technologii Chemicznej, który odbędzie się w dniach 16-19 września 2024 roku w Poznaniu.

Jedenasta edycja znanego i cenionego przez technologów z całej Polski Kongresu Technologii Chemicznej to nie tylko najważniejsze spotkanie w branży, ale także okazja do połączenia sił środowiska akademickiego i przemysłowego. Jest to niepowtarzalna szansa na spotkanie w malowniczej stolicy Wielkopolski i wymianę doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami reprezentującymi różnorodne obszary technologii i chemii. Nie pomińcie tej okazji, dołączcie do nas już teraz!

Podczas Kongresu zaplanowane są wykłady plenarne i sekcji, prezentacje ustne oraz sesje posterowe, które odbywać się będą w ramach sześciu sekcji tematycznych: Procesy biotechnologiczne, Technologie obiegu zamkniętego, Praktyczne aspekty technologii chemicznej, Technologie funkcjonalnych materiałów i nanomateriałów, Technologie konwersji i magazynowania energii – trendy i perspektywy oraz Forum Młodych Technologów.

W ramach Kongresu Technologii Chemicznej nie mogło zabraknąć Forum Dyskusyjnego, które połączy naukę z przemysłem w formie debaty o przyszłości polskiego przemysłu chemicznego oraz pokrewnych sektorów gospodarki. To niezwykle ważne tematy, które nie tylko mają kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego kraju, ale także wpisują się w strategię rozwoju gospodarki Unii Europejskiej. Ponadto dla Młodych Naukowców przygotowaliśmy specjalne „Forum Młodych Technologów”, aby zapewnić platformę do inspirujących dyskusji i wymiany pomysłów.

Organizatorami Kongresu są: Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

 

Relacje

Poznaj nasze serwisy