Reklama

Wyszukaj w serwisie

VIII Ogólnopolska Mikrobiologiczna Konferencja Naukowa MICROBS

Serdecznie zapraszamy na VIII Ogólnopolską Mikrobiologiczną Konferencję Naukową MICROBS, która odbędzie się 7 czerwca w formule online. Konferencja Naukowa MICROBS to ciesząca się uznaniem inicjatywa skierowana do pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz pasjonatów mikrobiologii.

Ze względu na interdyscyplinarny charakter mikrobiologii za kluczowy element Konferencji uznaje się możliwość prezentacji badań własnych oraz wymiany myśli naukowej przedstawicieli wielu dziedzin i dyscyplin: mikrobiologii przemysłowej i żywności, mikrobiologii medycznej, immunologii, wirusologii, nauk o środowisku czy wreszcie prawa i etyki. Ambicją organizatora – Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL jest stworzenie pola do wymiany wiedzy, doświadczeń, jak również kontaktów branżowych, które pozwolą na owocną współpracę pomiędzy naukowcami oraz przedsiębiorcami z całego kraju.

Ósma odsłona wydarzenia odbędzie się 7 czerwca 2024 roku. Podczas Konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z takimi grupami mikroorganizmów jak m.in.: archeony, bakterie, drożdże, grzyby oraz mikroalgi. Dodatkowa wartość naukowa Konferencji MICROBS związana będzie z możliwością wysłuchania wystąpień zaproszonych Gości Honorowych.

Miejsce konferencji: Platforma Click Meeting – online

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://microbs.fundacja-tygiel.pl/

Relacje

Poznaj nasze serwisy